Potřebujete rychle radu advokáta? ...

Připravili jsme si pro Vás sérií praktických seminářů, které majitelům či vedení společnosti, odpoví na řadu otázek a poskytnou klíčové informace, díky kterým budete moct předcházet právním problémům. Prozradíme Vám, jak se připravit na nadcházející změny v právu a hlavně Vás zbavíme nejistoty!

Jak se tedy připravit na rok 2024 a být v podnikání o krok napřed?

Zúčastněte se pěti podnikatelských setkání, která jsou pečlivě uzpůsobena na míru majitelům a managementu společností napříč obory. Semináře budou probíhat v komorní atmosféře, tudíž nabízí prostor pro networking a diskuzi nad personalizovanými problémy Vašeho podnikání. Všechny semináře budou pod taktovkou kvalifikovaných odborníků, kteří jsou připraveni čelit Vašim individuálním dotazům.

Na co se můžete těšit?

Zákoník práce

29. 1. 2024 9:00-11:00

Lektoři: JUDr. Irena Valíčková, MBA, JUDr. Adam Valíček, MBA

Manželé Valíčkovi se zaměří na zásadní změny u "dohodářů" a dopady konsolidačního balíčku na "dohodáře".

Mezigenerační předávání

27. 3. 2024 9:00-11:00

Lektoři: Mgr. Miroslav Papoušek, Mgr. Denis Peml

Mgr. Miroslav Papoušek a Mgr. Denis Peml Vás provedou procesem mezigeneračního předávání a ukážou, jak správně připravit nastupující generaci, poradí jak omezit případné konflikty v rodině a provedou Vás i oblastí daňových a finančních aspektů.

Právo obchodních korporací

22. 5. 2024 9:00-11:00

Lektoři: Mgr. Miroslav Papoušek, Mgr. Denis Peml

Získejte důležité informace o odpovědnostech a ručení statutárních orgánů, společníků a akcionářů, jak nastavit smlouvu o výkonu funkce a jak se vyhnout nejčastějším chybám při fungování společností.

Rodina a majetek z podnikání

18. 9. 2024 9:00-11:00

Lektoři: Mgr. Michaela Švecová, Mgr. Marika Dlouhá

JUDr. Michaela Švecová a Mgr. Marika Dlouhá Vám poradí, jak ošetřit majetek z podnikání před rozvodem, zda je obchodní podíl předmětem SJM, výhody a nevýhody podnikání mezi manžely a jaký mají dopad dluhy z podnikání na společné jmění manželů.

Předvánoční setkání s pracovním právem

4. 12. 2024 9:00-11:00

Lektoři: JUDr. Irena Valíčková, MBA, JUDr. Adam Valíček, MBA

Seznámíme Vás s kontrolou od inspektorátu práce a naučíme Vás, jak se vyhnout nejčastějším chybám zaměstnavatelů, i to, jak řešit problémové zaměstnance.

Všechna setkání jsou zdarma, v komorní atmosféře naší advokátní kanceláře a s prostorem pro Vaše individuální dotazy. Přihlásit se můžete na info@brno-advokatnikancelar.cz

Zpět na výpis článků